Wszystkie wpisy















Wydarzenie
11 czerwca 2026
Biesiada Śląska w Borucinie

11 czerwca 2026 roku w Domu Kultury w Borucinie odbyła się Biesiada Śląska, która zgromadziła licznych mieszkańców oraz gości spragnionych dobrej zabawy i śląskiej atmosfery. Na scenie wystąpili Tomek Coral & Magda, Golden Mix oraz Monika i Leszek Filec, zapewniając publiczności wiele muzycznych emocji. Nie zabrakło wspólnego śpiewania, tańców i doskonałej zabawy, które stworzyły wyjątkowy klimat tego wydarzenia. Biesiada była doskonałą okazją do integracji mieszkańców oraz pielęgnowania śląskich tradycji i kultury.
Galeria zdjęć














