Wszystkie wpisy







Wydarzenie
2 czerwca 2026
V Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie

Za nami V Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie – wydarzenie pełne atrakcji, edukacji i praktycznej wiedzy związanej z bezpieczeństwem.
Uczestnicy mogli z bliska zobaczyć policyjne radiowozy i motocykle, poznać pracę psów służbowych, obejrzeć strażackie drony i quady, a także wziąć udział w pokazach ratowniczych, warsztatach pierwszej pomocy czy skorzystać z symulatora dachowania. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie z mistrzem olimpijskim Dawidem Tomalą.
Setki dzieci i młodzieży miały okazję przekonać się, że bezpieczeństwo to nie tylko przepisy, ale przede wszystkim umiejętności i wiedza, które mogą pomóc w sytuacjach zagrożenia oraz uratować zdrowie, a nawet życie.
Cieszymy się, że również mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, dokładając swoją cegiełkę do jego organizacji poprzez przygotowanie programu artystycznego oraz zapewnienie nagłośnienia i obsługi technicznej.
Dziękujemy wszystkim służbom, organizatorom, partnerom oraz uczestnikom za wspólnie spędzony czas i stworzenie atmosfery, w której nauka bezpieczeństwa połączona została z dobrą zabawą. Do zobaczenia na kolejnych edycjach!
Uczestnicy mogli z bliska zobaczyć policyjne radiowozy i motocykle, poznać pracę psów służbowych, obejrzeć strażackie drony i quady, a także wziąć udział w pokazach ratowniczych, warsztatach pierwszej pomocy czy skorzystać z symulatora dachowania. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie z mistrzem olimpijskim Dawidem Tomalą.
Setki dzieci i młodzieży miały okazję przekonać się, że bezpieczeństwo to nie tylko przepisy, ale przede wszystkim umiejętności i wiedza, które mogą pomóc w sytuacjach zagrożenia oraz uratować zdrowie, a nawet życie.
Cieszymy się, że również mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, dokładając swoją cegiełkę do jego organizacji poprzez przygotowanie programu artystycznego oraz zapewnienie nagłośnienia i obsługi technicznej.
Dziękujemy wszystkim służbom, organizatorom, partnerom oraz uczestnikom za wspólnie spędzony czas i stworzenie atmosfery, w której nauka bezpieczeństwa połączona została z dobrą zabawą. Do zobaczenia na kolejnych edycjach!
Galeria zdjęć






