Wszystkie wpisy








Koncert
31 maja 2026
Koncert Maryjny w Lubomi

31 maja 2026 roku w kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Lubomi odbył się wyjątkowy Koncert Maryjny, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lubomi. Było to wydarzenie pełne wzruszeń i pięknej muzyki.
Na scenie wystąpiła Mix Orchestra, prezentując bogaty repertuar i tworząc niezwykłą atmosferę. Koncert uświetnili również utalentowani soliści: Tomasz Ciba, Magdalena Witoszek, Żaneta Czogalik, Nadia Bober oraz Michał Borkowski, których występy zostały nagrodzone gorącymi brawami publiczności.
Całe wydarzenie z profesjonalizmem i niezwykłą charyzmą poprowadził niezastąpiony Tomasz Ciba, który zadbał o wyjątkową atmosferę niedzielnego popołudnia.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie przeżyte muzyczne chwile.
Na scenie wystąpiła Mix Orchestra, prezentując bogaty repertuar i tworząc niezwykłą atmosferę. Koncert uświetnili również utalentowani soliści: Tomasz Ciba, Magdalena Witoszek, Żaneta Czogalik, Nadia Bober oraz Michał Borkowski, których występy zostały nagrodzone gorącymi brawami publiczności.
Całe wydarzenie z profesjonalizmem i niezwykłą charyzmą poprowadził niezastąpiony Tomasz Ciba, który zadbał o wyjątkową atmosferę niedzielnego popołudnia.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie przeżyte muzyczne chwile.
Galeria zdjęć







