Wszystkie wpisy
Koncert
31 maja 2026

Koncert Maryjny w Lubomi

Koncert Maryjny w Lubomi
31 maja 2026 roku w kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Lubomi odbył się wyjątkowy Koncert Maryjny, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lubomi. Było to wydarzenie pełne wzruszeń i pięknej muzyki.

Na scenie wystąpiła Mix Orchestra, prezentując bogaty repertuar i tworząc niezwykłą atmosferę. Koncert uświetnili również utalentowani soliści: Tomasz Ciba, Magdalena Witoszek, Żaneta Czogalik, Nadia Bober oraz Michał Borkowski, których występy zostały nagrodzone gorącymi brawami publiczności.

Całe wydarzenie z profesjonalizmem i niezwykłą charyzmą poprowadził niezastąpiony Tomasz Ciba, który zadbał o wyjątkową atmosferę niedzielnego popołudnia.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie przeżyte muzyczne chwile.

Galeria zdjęć

Koncert Maryjny w Lubomi - zdjęcie 1
Koncert Maryjny w Lubomi - zdjęcie 2
Koncert Maryjny w Lubomi - zdjęcie 3
Koncert Maryjny w Lubomi - zdjęcie 4
Koncert Maryjny w Lubomi - zdjęcie 5
Koncert Maryjny w Lubomi - zdjęcie 6
Koncert Maryjny w Lubomi - zdjęcie 7
Koncert Maryjny w Lubomi - zdjęcie 8