Kilka słów o zespole GAMA

Zespół muzyczny GAMA wywodzi się z Rybnika, tworzy go trójka ludzi zafascynowanych muzyką oraz zaangażowanych bez reszty w pracę sceniczną.

Zespół występuje w składzie:

Grażyna - vokal, chórki, instrumenty perkusyjne (przeszkadzajki)

Jerzy - instrumenty klawiszowe, chórki

Mieczysław - saxofony, vokal, chórki

Zawsze staramy się zadbać o odpowiedni dobór repertuaru aby w pełni zadowolić gusta muzyczne uczestników zabaw. Posiadamy własny transport, którym wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający oraz instrumenty transportujemy na miejsce imprezy. Z wielka duma możemy stwierdzić, ze nasze angaże sięgają różnych zakatków naszego kraju. Dojeżdzamy w każde miejsce zawsze stawiając na pierwszym planie pełną satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów.

W repertuarze zespołu znajdują się piosenki reprezentujące różne nurty muzyki rozrywkowej, począwszy od POP, DANCE, ROCK'n ROLL po melodie BIESIADNE oparte na folklorze Bawarskim. Ponadto oferujemy szeroki wachlarz utworów "EVERGREENS" utrzymanych w stylu swing min. takich twórców jak: J. Gershwin, Irring Berlin, Benny Goodman, Duke Ellingdon.

Można nas również spotkać na scenie pod nazwą RYBNICKIE BAJEROKI, wówczas nasz program oparty jest na przebojach muzyki biesiadnej. Przygotowaliśmy także wraz z parą konferansjerów - Magdalena Opolony i Tomasz Ciba (TVS, Radio Vanessa) humorystyczny program biesiadny "JAK GÓROL Z BAWARII" podczas którego dbamy o uśmiech i biesiadny klimat wśród uczestników.

Zachęcamy do podejrzenia nas w dziale foto

Design by TC